MEDIKA LASER DIODOWY 808nm, 1200W

The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Shipping within :24H
Shipping price : 0
darmowa wysyła powyżej 300zł wpłata na konto:
0
INPOST PACZKOMAT:
14
Przesyłka międzynarodowa:
95
Price : 45000.00
The quantity in the package : 1 opak
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 727255400
Leave a phone number. We will call you back!
Share :

 MEDIKA LASER DIODOWY 808nm, 1200W

 

Laser diodowy, jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych salonów piękności i klinik . Profesjonalny polski sprzęt o długości fali 808 nm gwarantuje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu epilacji

 Posiada parametry zabiegów Epilacji opracowane na podstawie doświadczeń lekarzy i kosmetologów wykonujących zabiegi epilacji w swoich gabinetach. Opracowane przez nich parametry pozwalają osiągnąć skuteczność na poziomie 98% usuniętych włosów po wykonaniu trzech zabiegów. Głowica 12x12 mm pozwala na przeprowadzanie zabiegów w szybki i wygodny sposób również na większych obszarach ciała. Ten ekskluzywny i nowatorski sprzęt ma duży dotykowy ekran LCD oraz unikatowy, przyjazny interfejs, dzięki któremu użytkowanie nie stanowi najmniejszego wyzwania. Jednak menu w języku polskim oraz czytelna nawigacja to tylko jego nieliczne atuty. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dodatkowym elementem nowoczesnego urządzenia jest możliwość spersonalizowania go wobec oczekiwań pacjenta. Za pomocą opcji podziału zarówno na płeć (kobieta/ mężczyzna), jak i na partię ciała poddawanej zabiegowi praca jest nie tylko ułatwiona, ale również przyspieszona. Urządzenie samo kontroluje system, a wszystkie parametry ustawiają się automatycznie. Tak przemyślane ustawienia dają nam pewność bezpieczeństwa i dużo większą efektywność zabiegu. Zaprogramowane parametry zabiegów obejmują szeroki zakres stosowanej energii od 10-100 J/cm2 i czasu impulsów do 680 ms oraz sekwencji błysków 1-10 Hz (od 1 do 0,1 sekundy) co umożliwia skuteczną terapie na wszystkich typach skóry i włosów. Wiązka lasera skutecznie dociera do cebulki włosa i niszczy ją.

Fotoepilacja to proces niszczenia cebulek włosowych za pomocą kontrolowanych wiązek światła. Światło użyte w tym procesie jest bardzo mocne. Włos absorbuje światło emitowane przez urządzenie, a intensywne ciepło niszczy go. Wytworzona w ten sposób energia cieplna nie powoduje bólu. Najlepsze efekty zabiegu fotoepilacji osiąga się, jeżeli całe światło emitowane przez urządzenie jest absorbowane przez włos a nie sąsiadujące tkanki.

Sam proces laserowego usuwania owłosienia jest bezpieczny, ale osoby poddające się zabiegowi powinny zastosować się do następujących wskazań przed zabiegiem:

Zabiegu laserowego nie powinno się wykonywać na opalonej skórze lub skórze z poparzeniami słonecznymi (nie wolno się opalać trzy tygodnie przed zabiegiem, jak i trzy tygodnie po zabiegu),  ogolenie włosów przed zabiegiem skraca czas jego trwania. Należy ogolić włosy tak, aby pozostawić zaledwie cień włosa lub małą szczecinkę.

Należy zaprzestać rozjaśniania i wyrywania włosków na 4 tygodnie przed zabiegiem.

Cała kuracja laserowego usuwania owłosienia trwa kilka sesji, które zazwyczaj wykonuje się od 4-8 tyg. Aby osiągnąć ok. 98-procentową redukcję owłosienia u 80-90% dobrych kandydatów potrzebnych będzie ok. 3-5 sesji. Pomiędzy sesjami niektóre włosy będą odrastać, ponieważ te, które były w fazie uśpienia podczas ostatniego zabiegu, teraz mogą być w fazie wzrostu. Dlatego istnieje potrzeba wykonania wielu zabiegów. Przeprowadzenie kilku zabiegów zapewnia, ze laser dotrze do wszystkich włosków. Pacjent może golić włoski odrastające pomiędzy kolejnymi sesjami.

Może wystąpić potrzeba powtórzenia co rok sesji utrwalających rezultaty.

Wielu pacjentów uważa, że po wstępnej kuracji składającej się z kilku zabiegów, sesje utrwalające rezultaty powtarzane raz lub dwa razy do roku są najlepszym sposobem na zahamowanie wzrostu włosów.

Zaledwie u mniejszości pacjentów, którzy są dobrymi kandydatami do zabiegu utrata owłosienia jest tylko tymczasowa i występuje całkowite odrośnięcie włosów. Zazwyczaj takie zjawisko występuje u osób o włosach w kolorze białym i blond lub mających problemy hormonalne.

 W porównaniu do depilacji woskiem zabieg laserowego usuwania owłosienia jest bardzo łagodny. Niektóre okolice są bardziej wrażliwe niż inne. Uczucie dyskomfortu różni się w zależności od rodzaju skóry, zastosowanego lasera i indywidualnej tolerancji na ból.

Najbardziej bolesna jest pierwsza sesja. Ponieważ energia lasera jest wchłaniana przez cebulkę włosową generującą ciepło, laserowemu usuwaniu owłosienia towarzyszy lekkie odczucie dyskomfortu. W niektórych miejscach zabieg jest bardziej bolesny niż w innych. Ponadto pacjenci z grubymi, ciemnymi włosami mogą odczuwać większy dyskomfort niż pacjenci o cienkich włosach. Dzieje się tak ponieważ grubsze i ciemniejsze włosy absorbują więcej światła podczas danej sesji. Na ogół, z zabiegu na zabieg włosy stają się coraz cieńsze i jaśniejsze. Dlatego też największy dyskomfort odczuwa się przy pierwszym zabiegu

 

 

 POLECAMY!!!

There is currently no comments or ratings for this product.
Comments and feedback can add only customers who have purchased this product.

Promocje

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault