PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI NARZĘDZI Z ATOMIZEREM 500 ML

The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Shipping within :24h
Shipping price : 0
darmowa wysyła powyżej 300zł wpłata na konto:
0
INPOST PACZKOMAT:
14
Przesyłka międzynarodowa:
95
Price : 39.90
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 727255400
Leave a phone number. We will call you back!
Share :

PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI I NARZĘDZI Z ATOMIZEREM   95 ml   Środek do czyszczenia powierzchni i narzędzi. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem mięty, a składnik alkoholowy zapewnia oczyszczanie i odtłuszczanie. Zalecany przed każdą usługą stylizacji paznokci i manicure.  Może być również stosowany do dezynfekcji pilników, szczoteczek do manicuru, itp. Niezastąpiony w gabinetach kosmetycznych.   Zastosowanie: Preparat do czyszczenia powierzchni i narzędzi w salonach kosmetycznych. Bezpieczny w stosowaniu. Posiada przyjemny, przemijający zapach mentolu.
Sposób użycia: Powierzchnie spryskiwać z odległości ok. 20-30 cm do całkowitego zwilżenia lub przecierać. Preparat pozostawić na zwilżonej powierzchni. Po zastosowaniu nie wymaga wycierania. Nadmiar można spłukać wodą.
Uwagi i przechowywanie: Pojemniki przechowywać w chłodnych i suchych pomieszczeniach, z dala od źródeł ciepła i światła. Unikać wdychania wysoko skoncentrowanych oparów. Przechowywać i stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w temperaturze 21ºC (+/- 8ºC). Trzymać opakowanie w zamknięciu, jeśli produkt nie jest używany. Opary mogą przedostać się kanałami wentylacyjnymi i zapalić pod wpływem iskry lub płomienia w innym pomieszczeniu niż pomieszczenie przechowywania.
Ostrzeżenie: Produkt jest łatwopalny. Unikać wystawiania na działanie nadmiernego ciepła. Jeśli na skórze pojawią się podrażnienia, należy przerwać stosowanie produktu. Stosować zgodnie z zaleceniami. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na podrażnioną skórę.
Produkt łatwopalny. Preparat szkodliwy dla zdrowia. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać, unikać kontaktu z oczami, nie połykać.
Ingredients: Isopropyl Alcohol, Aqua, Menthol POLECAMY!!

There is currently no comments or ratings for this product.
Comments and feedback can add only customers who have purchased this product.

Promocje

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault